Astrologie, Numerologie, Horoskopy, Magické kameny, Tarot, Karty

ASTROLOGIE

Nevím, jestli přesně chápu to, co míníte slovem astrologie. Neznám všechny vlivy, které jdou od těla k tělu. Vím pouze jedno: Kdyby člověk nebyl nějakým způsobem ovlivňován Sluncem a Měsícem, byl by jediným případem mezi všemi živočichy.
Robert A. Milikan, 1924, nositel Nobelovy ceny a prezident California Institute of Technology


Na této stránce se zaměřuji především na západní astrologii, potom čínskou. A spíše pro zajímavost zde naleznete stručnější popis znamení podle indického, keltského, egyptského a také indiánského horoskopu. Čtěte, studujte a bavte se ... :)

Astrologie samozřejmě není pouze těch pár řádků, co naleznete v časopise o svém Slunečním znamení. A to si doufám, pokud jste na této stránce, ani nemyslíte. Astrologie je věda, které se dá opravdu důvěřovat. Obrovské množství let strávené studiem a pozorování astronomů a astrologů nám až do dneška nabízí možnost také se seznámit s astrologií. Můžete jí používat třeba jen pro zábavu, anebo ze zvědavosti, co vše vám odhalí, ale věřte, že hlubším studiem se vám nabídne opravdu mnoho možností dokazujících, jaký má astrologie přínos pro člověka, jak dokáže zodpovědět mnoho otázek, kolika oblastmi života se zabývá, jak vám pomůže se v nich orientovat, porozumět světu a hlavně sobě samému a mnoho dalšího. Je to tajuplná a krásná věda a chcete - li do ní opravdu proniknout, zjistíte, že není vůbec těžká. Mějte však vždycky na paměti jednu věc, kterou spousta lidí, kteří astrologii jednoduše odsuzují, nemá. Žádný horoskop ani žádná charakteristika sestavená na základě vašeho data, času nebo i místa narození vám neříká, jací rozhodně jste, jak se chováte a jednáte. To samozřejmě není logické, ani možné. Horoskop vám dává možnosti, určuje směr vašeho života a určité vlastnosti a situace vám pouze nabízí. Díky astrologii můžete poznat jaké možnosti máte, jakým směrem je dobré se dát, přesto ale záleží přímo na jedinci jak které vlastnosti využije, čeho bude schopen dosáhnout. To znamená, že na něj nemusí a třeba nikdy ani nebude platit vše, co ve svém horoskopu má napsáno. Přesto ale díky němu ví, jak ho jednotlivé aspekty ovlivňují a dokáže - li dobře využívat a pracovat se svým horoskopem, dokáže pak v životě mnoho, bude moci být šťastný a nebude cítit, že svůj život promarnil anebo žil jinak než by měl. Horoskop vám neříká, jací jste, ale jací můžete být v jakékoli oblasti života.

Doporučujeme: UTON Copyright by Katarin © 2023